Новости

Займатися сексом зі своїм колишнім партнером корисно для здоров'я

Незважаючи на існуючу думку, що спроби відновлювати відносини зі своїми колишніми партнерами приносять ще більше розчарування і біль, дослідники з Університету Уейна (штат Мічиган, США) виявили у «ex-sex» зворотний... ( подробнее )

Зберегти здоров'я і фертильність Жінки з раком шийки матки нульовій стадії будуть оперуватися безкоштовно

Всі позитивні результати ПАП-тестів, що проводяться в поліклініках Вірменії в рамках фінансується Світовим Банком скринінгової програми, відтепер будуть перевірятися у Вірмено-американському центрі здоров'я. Пацієнток,... ( подробнее )

Помилки у приготуванні їжі, від яких ми товстіємо

За даними досліджень, понад 50% жителів нашої країни так чи інакше намагаються скинути вагу або коли-небудь сиділи на дієтах. Перше, що радять в таких випадках — перебудувати режим харчування і почати їсти здорову їжу. Однак багато хто так і роблять, але позитивних змін в їх вазі непомітно. Так у чому ж справа? Можливо, має місце одна або кілька... ( подробнее )

Найскандальніший учасник Deep Purple їде в Київ: 8 питань Гленну ХьюзуЭксклюзив

У минулому один з найскандальніших учасників Deep Purple - Гленн Х'юз - приїжджає до Києва виконати кращі пісні Deep Purple середини і кінця 70-х років. Зараз йому 66 років. Позаду жорстка залежність від алкоголю і наркотиків, зупинка серце, клінічна смерть. Гленн став розсудливим, в 2000 році, нарешті, одружився, не п'є і веде здоровий спосіб життя.

Що... ( подробнее )

10 простих способів скоротити калорійність продуктів

Енергетична цінність їжі, яку ми їмо кожен день, безпосередньо впливає на наш вагу. Не секрет, що, чим калорійніше раціон, тим більше ризик набрати зайві кілограми.

Головні секрет успішного схуднення — витрачати більше калорій, ніж ви споживаєте. Щоб це правило напевно спрацювало, найпростіше скоротити калорійність раціону. Як пише health... ( подробнее )

Молоді жінки хропуть частіше за чоловіків

Молоді жінки хропуть частіше чоловіків. Про це повідомляє The Daily Mail, посилаючись на дослідження.

Так, 31% залучених у дослідження чоловіків у віці 25-34 років хропли близько 3-х разів на тиждень,... ( подробнее )

9 помилок на кухні, які можуть зіпсувати здоров'я

В мистецтві приготування їжі не може бути дрібниць. Нехтування навіть, здавалося б, незначним етапом може обернутися харчовим отруєнням або серйозним захворюванням. Часом навіть досвідченим кулінарам не вдається уникнути типових помилок, але неправильне поводження з інгредієнтами і неправильна обробка продуктів можуть принести шкоду здоров'ю, повідомляє... ( подробнее )

Лікування тендиніту народними засобами — ефективні рецепти

Запалення сухожилля - це гостре запалення, зазвичай виникає в сухожиллях, схильних до перевантаження, таких як п'яти (ахіллес) або біцепси, зазвичай проявляються набряком і болем. Експерти зібрали необхідну інформацію, яка дозволить вам захистити себе від цієї проблеми, пише health info з посиланням на «Медикфорум».

Основною причиною запалення... ( подробнее )

Експерт: рак грудей у чоловіків протікає в більш агресивній формі

Рак грудей у чоловіків протікає в більш агресивній формі. Про це повідомив завідувач відділенням променевої терапії Вірмено-американського центру здоров'я Ованнес Вардеванян на прес-конференції 15 жовтня.

Рак... ( подробнее )

Визначено найбільш небезпечний тип харчування

Дієтологи Лікарні Бригам Уоменс в Бостоні провели дослідження, яке показало, що популярна кетогенна дієта пов'язана з розвитком цілого ряду небезпечних порушень в організмі, - хоча при розумному підході вона може допомогти стати стрункішою. Доводи фахівців на цей рахунок Science опублікував Alert, пише health info з посиланням на «Медикфорум».

Кетогенна... ( подробнее )