Новости

Вчені назвали найкращий спосіб схуднути без ефекту маятника

Про ефект маятника говорять в тому випадку, коли скинуті кілограми повертаються відразу після закінчення дієти, найчастіше з надлишком. Дослідники з Массачусетського технологічного інституту виявили досить простий спосіб скинути зайву вагу за рахунок розгону метаболізму і без ризику набрати вагу знову, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

Американські... ( подробнее )

7 альтернатив пшеничного борошні

Глютен — суперечливий продукт. Деякі люди страждають від його непереносимості і не можуть вживати в їжу продукти, у складі яких присутній ця речовина. Непереносимість глютену носить назву "целіакія".

При цьому відмовлятися від глютену без медичних протівовопоказаній не варто, але можна скоротити споживання продуктів з глютеном. В першу... ( подробнее )

Green Grey розповіли про те, чому не виїдуть з України

Незважаючи на те, що група не «молода», Дізель та Мурік тримаються на плаву і змушують говорити про себе. А про справжнє життя рок-музикантів і про те, чому краще залишатися в Україні, а не емігрувати, хлопці розповіли ведучою шоу «Без краватки» на телеканалі НЛО TV Іванні Онуфрійчук. Як часто ви випиваєте? Ходить стереотип, що рокові виконавці найчастіше... ( подробнее )

Раціон може впливати на час початку менопаузи – дослідження

Раціон харчування може впливати на час початку менопаузи. До такого висновку прийшли вчені з Університету Лідса, проаналізувавши дані понад 14 150 британських жінок.

Учасниць розпитали про їх харчування,... ( подробнее )

На скільки років старіють жінки після пологів?

Пологи можуть прискорювати старіння жіночого організму, з'ясували дослідники з Університету Джорджа Мейсона в США.

Вчені проаналізували ДНК майже 2000 жінок репродуктивного віку і з'ясували: у тих з них,... ( подробнее )

Ймовірність перемогти рак грудей залежить від м'язової маси?

Шанси жінки на перемогу над раком грудей залежать від її м'язової маси: чим більше у жінки м'язів, тим вище ймовірність того, що вона зможе вилікуватися. До такого несподіваного висновку прийшли американські вчені... ( подробнее )

Дослідники знайшли спосіб продовжити фертильність людей

Вчені з Princeton University знайшли засіб, який може продовжити період фертильності у жінок терміном від 3 до 6 років. Відкрити засіб допомогли мікроскопічні черв'яки Caenorhabditis elegans (C. elegans), у яких,... ( подробнее )

Вчені назвали допомагають від раку ягоди

Дослідники з Фінляндії доводять: деякі ягоди містять у собі біологічно активні сполуки, здатні виконати роль ліків у боротьбі з онкологічними захворюваннями, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

Група вчених під керівництвом доктора Мінна Рахнасто-Рилла виявила у дикорослих ягід компоненти, під дією яких можуть сповільнюватися... ( подробнее )

Названі підсилюють відчуття голоду продукти

Виникає почуття голоду між основними прийомами їжі багато намагаються вгамувати невеликими перекусами. Однак, як стверджують фахівці, існує ряд продуктів, які не тільки насичують шлунок по мінімуму, але через 20-30 хвилин «роздувають» ще більший апетит, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

У число такий «підступної» їжі... ( подробнее )

Чому болять ноги і що зробити, щоб стало легше

Біль в ногах — явище неприємне, хоч і неудивительное. Нижні кінцівки протягом дня приймають на себе більше навантаження, ніж будь-яка інша частина кістково-м'язової системи. Особливо в тому випадку, якщо робота у вас стояча або, припустимо, ви захоплюєтеся чимось на зразок тріатлону.

Біль може змінюватись у дуже широких межах: від легкого... ( подробнее )