Новости

Як привчитися їсти менше солі

Наявні сьогодні наукові дані свідчать: від 20% до 40% всіх захворювань серцево-судинної системи в розвинених країнах виникають унаслідок надмірного споживання солі і солоних продуктів, про це заявили вчені, що представляють лабораторію артеріальної гіпертонії ГУ «РНПЦ Кардіологія», повідомляє health info з посиланням на medikforum.ru. Як же привчити... ( подробнее )

"Є два лайфхака на шляху до щастя": Інтерв'ю з журналістом ЯковлевымЭксклюзив

Інтерв'ю з відомим журналістом, мандрівником, автором низки книг про те, як стати щасливішими, Володимиром Яковлєвим.Що ви вважаєте найбільшою авантюрою у своєму житті?

Складно сказати, я не думаю, що можна розділити події, які з вами відбуваються, на авантюри-не авантюри або будь-які інші тюры. Так вийшло, не спеціально, що я дуже багато... ( подробнее )

Історія кохання телеведучого Володимира ОстапчукаЭксклюзив

Популярний український телеведучий каналу 1+1 Володимир Остапчук розповів про свою історію кохання з дружиною Оленою.

З майбутньою дружиною ми зустрілися в університеті. Я вчився на другому курсі Уманського державного педагогічного університету, а Лена тоді була на першому.

Зустрілися випадково в кафешці, яке знаходилось біля... ( подробнее )

Які продукти сповільнюють старіння і як це працює

Організм будь-якої людини старіє. Частково цей процес викликаний окислювальним стресом, в результаті якого клітини пошкоджуються, а з часом таких клітин стає все більше. Вчені з Університету Ерланген — Нюрнберг, який знаходиться в Німеччині, і їх колеги зі США з'ясували, які продукти допомагають сповільнити процес старіння і як це відбувається, пише... ( подробнее )

3 поширених міфу про менструаціях

Незважаючи на те, що в мережі сьогодні можна знайти доступну інформацію про все на світі, міфи про організм людини і його функції все ще широко поширені. Представляємо вашій увазі декілька цікавих міфів про менструаціях.

Міф... ( подробнее )

"Самопожертва - це і є щира любов" - інтерв'ю із зіркою серіалу "Фортечна"

25 лютого о 20:00 на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра масштабної костюмованої драми “Фортечна“. Одну з ключових ролей у серіалі, покоївку Орисю, зіграла молода українська актриса Інна Рощина.Розкажіть про вашу героїню і наскільки вона вам близька.

Мою героїню звуть Орися. Вона дуже цікавий персонаж. Втілення справжньої української дівчини... ( подробнее )

Задоволеність шлюбом закладена на генетичному рівні

Задоволеність шлюбом закладена на генетичному рівні. Про це свідчать дослідження вчених з Університету штату Нью-Йорк в Бингемтоне.

Як повідомляє Medical Express, у своїй роботі фахівці звернули увагу... ( подробнее )

5 цікавих фактів про кохання

Про кохання багато було написано і сказано, але ця тема ніколи не втрачає своєї актуальності: і поети, вчені і донині намагаються зрозуміти, що це за почуття і як вона виникає.

Сьогодні, в день Святого... ( подробнее )

Як полюбити здорову їжу і не погладшати взимку

Вчені розповіли, чому люди товстіють взимку. А ми розповімо, як з цим впоратисяВзимку на вулиці так похмуро і сумно, що руки самі тягнуться до вкусненькому. Це означає, що ваш організм перебудовується на енергозберігаючий режим і починає запасати жир. Вчені кажуть, що за зиму люди набирають по 2-3 кг, і це абсолютно нормально. Але ви можете зупинити... ( подробнее )

Відомі ведучі розповіли, як піти з побачення, яке не нравитсяЭксклюзив

Геть незручність і гарні манери! Не подобається хлопець – йди/тікай/відлітай. Коротше кажучи, роби все, щоб ваше з ним побачення закінчилося. А не знаєш, як?

Читай поради ведучих Нового каналу, які спеціально для тебе поділилися досвідом невдалих побачень.Ганна Жижа, шеф-редактор і співведуча проекту “Ревізор“:

?

“Нещодавно... ( подробнее )