Новости

Влад Ситник: "Я прагну створювати музику, яка буде жити поза часом"

У твоїй творчій скарбничці дуже багато нагород, яку з них ти б виділив?

Для мене, як і для будь-якої людини кожна нагорода дуже важлива. Кожна нагорода це маленька перемога на шляху до великих звершень. Але, якщо виділяти, напевно це перемога в конкурсі “Нові імена“, а ще «Романсіада - 2010», на цьому конкурсі я не тільки був лауреатом,... ( подробнее )

Названі кращі продукти сприяють схудненню

Вчені розповіли про продукти, які допомагають худнути, - до складеного ними переліку увійшло багато фруктів і молочні вироби. За словами фахівців, у процесі засвоєння цих продуктів в організмі людини активізується жировий метаболізм, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

Зокрема, одним з найбільш дієвих у цьому плані визнаний... ( подробнее )

Визначено найпростіший спосіб спалити калорії

Вчені з Університету Лафборо (Великобританія) поділилися самим доступним способом прискорити жиросжигание і стати стрункішою. Вони запропонували для цього прийняти ванну, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

Прийом помірно гарячої ванни дозволяє втратити стільки ж калорій, як і 30-хвилинна прогулянка, про це дослідники розповіли... ( подробнее )

Названі звичні продукти, які можуть шкодити організму

Вживання таких продуктів може стати причиною сильної інтоксикації і спровокувати інші проблеми зі здоров'ям і самопочуттям. Фахівці склали список добре знайомих усім продуктів, вживання яких треба підходити з обережністю, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

Зокрема потенційно небезпечним може бути м'ясо. В стравах з сирого... ( подробнее )

Лікування та оздоровлення організму за допомогою кедрової бочки

Багато оздоровчі центри почали останнім часом активно пропонувати нову процедуру під назвою кедрова бочка. Ця оздоровлююча процедура заснована на тому, що під впливом пари насиченого травами в організмі людини починають відбуватися різні процеси, що сприяють загальному оздоровленню і омолодженню організму, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

Експерти... ( подробнее )

Як пофарбувати яйця до Великодня: найбільш ефективні способи та поради

Великдень — світлий і добрий свято. Навколо нього склалися певні традиції, які роблять атмосферу цього дня незабутньою і душевної. Так, у Великдень прийнято проводити час у колі домашніх, їсти смачну їжу та фарбувати великодні крашанки. Останнім ради і дорослі і діти: багато дотримуються традиції і фарбують яйця протягом десятиліть.

Як... ( подробнее )

Купання в морі загрожує харчовими отруєннями та болями у вухах

Купання в морі збільшує ризик болю в вухах, харчових отруєнь та діареї. До такого висновку прийшли британські дослідники з Університету Екзетера, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

У холодні зимові дні багато хто з нас мріють про поїздку до теплого моря, але можливо, ці мрії чреваті неприємностями для нашого здоров'я.... ( подробнее )

8 найбільших помилок, які роблять при схудненні

З-за цього у вас ніяк не виходить схуднути і зберегти результат, повідомляє health info з посиланням на lifehackerru.

1. Створення великого дефіциту калорій

Організм людини прекрасно адаптований для існування в умовах голоду. Тому, коли ви різко знижуєте калорійність раціону, тіло тут же підлаштовується під нові умови і починає... ( подробнее )

4 продукти, які роблять наше обличчя невпізнанним

В це досить важко повірити, але деякі продукти здатні змінити наше обличчя і зробити невпізнанними його риси, повідомляє health info з посиланням на «Крок до здоров'я».

1. Вино

Помічено, що зловживають вином люди частіше мають глибокі зморшки і пігментні плями в області перенісся. Крім цього зловживання вином здатне викликати... ( подробнее )

Домашні тварини приносять користь психічному здоров'ю людини

Наукові співробітники Університету Ліверпуля в Англії заявили, що наявність домашньої тварини позитивно позначається на психічному здоров'ї людини. Вчені прийшли до цього висновку, проаналізувавши близько 8 тисяч робіт своїх колег, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

Вивчаючи матеріали, дослідники вибрали 17 статей, на... ( подробнее )