Новости

"Я завжди розставляю пріоритети" - Бужинська розповіла, як поєднує материнство і творчість

Крім того, співачка виховує старшу дочку – одинадцятирічну Олену. При цьому Катерина активно займається творчістю і гастролює. Про те, як їй це вдається, читайте у відвертому інтерв'ю багатодітній творчої матері.

Катерина, ви вже звиклися з новим статусом багатодітної матері?

Я ще досі не можу повірити, що я багатодітна мама і... ( подробнее )

Певний тип людей схильний до появи виразки

До виразкової хвороби схильні люди з певною групою крові, а також мають загальний набір психологічних характеристик. Лікарі назвали ознаки, за якими можна визначити таку схильність до виразки, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

У інтерв'ю порталу MedPulse.Ru лікар вищої категорії Галина Івашова розповіла про те, що наукові... ( подробнее )

Профілактика раку грудей приносить більше шкоди, ніж користі

Учені з Великобританії виступили проти практики скринінгу на рак грудей, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

«Програма скринінгу грудей в основному викликає більше непередбаченої шкоди, ніж користі», - таку заяву доктор Дженні Харріс, яка представляє Службу охорони громадського здоров'я Англії (PHE).

У Великобританії... ( подробнее )

Рано жінки, які народжували раніше старіють

Пологи в дуже молодому віці є серйозним чинником раннього старіння у жінок. Такі дані на Всесвітньому конгресі у Ванкувері представили вчені з Гавайського університету. Які народили до 20 років жінки піддаються... ( подробнее )

Мешканка Австралії прийняла пологи за напад апендициту

Мешканка Австралії Джейд Лоуренс (Jayde Lawrence) народила дитину через 15 хвилин після того, як дізналася про вагітність. За даними видання Daily Mail, жінка думала, що у неї апендицит.

27-річна Лоуренс... ( подробнее )

Розкрита причина появи особливо смертоносного раку

Вчені з Університету штату Арізона з'ясували механізм формування важковиліковної форми раку стравоходу. Згідно з висновками дослідників, злоякісні клітини розвиваються з патологічної тканини стравоходу, ураженого синдромом Барретта, в результаті більш інтенсивного накопичення мутацій, повідомляє health info з посиланням на MedDaily

При... ( подробнее )

Біг під час вагітності безпечний для жінки та дитини – дослідження

Заняття бігом під час вагітності безпечні як для матері, так і для дитини. До такого висновку прийшли вчені з Королівського коледжу Лондона. За їх словами, якщо жінка до вагітності активно займалася спортом і бігом,... ( подробнее )

Діти жінок, які народили після 35 років, частіше стикаються з серцево-судинними захворюваннями

Діти жінок, які народили після 35 років, частіше стикаються з проблемами зі здоров'ям, ніж діти більш молодих матерів. До такого висновку прийшли вчені з Університету Альберти.

За словами вчених, ризик... ( подробнее )

Я занадто довірилася йому, – Галя розповіла про стосунки з Рожденом Анусі

Багато глядачів 8 сезону шоу “Холостяк“ були впевнені в тому, що на фінальній церемонії Рожден Анусі вибере саме Галю. Однак чоловік віддав перевагу Іванні. У недавньому інтерв'ю фіналістка проекту розповіла про стосунки з головним героєм.

Коли Народжений мене побачив в білій сукні на першій вечірці, він дуже засоромився. Коли мені сказали,... ( подробнее )

Гербіциди можуть бути небезпечні для вагітних жінок – дослідження

Гліфосат (системний гербіцид широкого спектра дії) може бути небезпечний для вагітних жінок: його вплив пов'язали з скороченням тривалості вагітності і, отже, з підвищеним ризиком передчасних пологів.

Вчені... ( подробнее )