Здоровье

Найсмачніший спосіб уникнути проблем з серцем

Новини шоу бізнесу: Продукт позитивно впливає на стан серцево-судинної системи.

Всім вже досить давно відомо те, що горіхи – це неймовірно корисний для людського організму продукт, який дозволяє істотно знизити ризик серцево-судинних захворювань. Довести це змогли шведські медики, про роботу яких розповіли представники наукових видань.

В... ( подробнее )

Названа несподівана причина астми у жінок

Новини шоу бізнесу: Вчені виявили можливий зв'язок між жіночою астмою та змінами в рівні жіночих гормонів начебто естрогену і прогестерону.

Дослідники з Шотландії провели метааналіз 50 наукових робіт, які торкнулися більше півмільйона жінок з астмою, починаючи з пубертатного періоду і до 75 років. Виявилося, що якщо пубертат у дівчинки... ( подробнее )

Дієтологи розповіли про найкращі способи схуднення

Новини шоу бізнесу: Якщо випити води перед тим, як сісти за стіл, накритий до торжества, це допоможе в цілому з'їсти менше.

Для корекції раціону, яка б допомогла стати стрункішою, по суті, не потрібні гроші, - до такого висновку прийшли фахівці одного з інститутів живлення США. Вони розповіли про те, як можна схуднути швидко, безпечно для... ( подробнее )

Вчені: Оральний секс зміцнює відносини краще штампа в паспорті

Новини шоу бізнесу: Вчені з Британії прийшли до висновку, що оральний секс сильно позитивно впливає на взаємини між чоловіком і жінкою.

За словами британських дослідників, які зібрали багатий статистичний матеріал, оральний секс зміцнює відносини між чоловіком і жінкою набагато ефективніше штампа в паспорті. Експерти назвали можливі причини... ( подробнее )

Вчені встановили частоту занять спортом, щоб зберегти роботу серця

Новини шоу бізнесу: Занять спортом два-три рази на тиждень недостатньо для того, щоб зберігати здоров'я артерій, вважають вчені.

Незважаючи на те, що будь-яка фізична активність зменшує ризик серцевих захворювань, по-справжньому ефективно боротися зі старінням артерій і серця можна лише займаючись спортом чотири-п'ять разів на тиждень.... ( подробнее )

Мускатний горіх захищає вашу печінку

Новини шоу бізнесу: До цього висновку прийшли фахівці з Наньчанского університету.

Вчені провели дослідження на мишах і виявили, що мускатний горіх захищав печінка гризунів. Він знижував рівень запалення в органі. На думку дослідників, секрет криється в антиоксидантах, що містяться в мускатном горісі.

В ході експерименту вчені... ( подробнее )

Вчені назвали овочі, які врятують вас від хвороб серцево-судинної системи

Новини шоу бізнесу: Людям необхідно вживати три з половиною чашки брокколі щодня.

Щоденні порції брокколі, білокачанної і цвітної капусти можуть запобігти самі різні розлади, починаючи від артриту і закінчуючи хворобами серця. Вчені з Університету Пенсільванії пояснили, чим корисна ця різновид харчування.

Дослідження показало,... ( подробнее )

Стало відомо яка погода викликає стрес

Новини шоу бізнесу: Вчені кажуть що саме спекотна погода викликає стрес у людей.

Згідно зі статистикою, рівень насильницьких злочинів влітку підвищується.

Вчені з Познанського університету медичних наук дізналися, чому у спекотну погоду люди стають злими і жорстокими. Справа в тому, що при збільшенні температури повітря зростає... ( подробнее )

3 небезпечні дії при обмороженні

Новини шоу бізнесу: Навіть невеликий мороз і вітряна погода може стати причиною переохолодження та обмороження.

Щоб заробити обмороження зовсім не обов'язково багато годин гуляти на морозі, статися це може навіть при плюсовій температурі. Якщо у вас або малюка на прогулянці щічки стали яскраво-червоними, або ви відчуваєте легке поколювання... ( подробнее )

Медики розповіли, як позбавитися від болю в колінах

Новини шоу бізнесу: Всі кістки об'єднані зв'язками і сухожиллями, меніски та мішечки з рідиною оберігають суглоб від тертя.

З болем у колінному суглобі стикаються рано чи пізно дуже багато. Коліно — це складний суглоб, де зустрічаються велика гомілкова кістка, стегнова кістка та надколінник. Вся ця конструкція так непроста тільки з однієї... ( подробнее )