Красота

До пляжного сезону готові: прекрасні жінки, які не соромляться свого тіла (Фото)

Зовсім скоро починається пляжний сезон, а це значить, що в мережі почнуть з'являтися тисячі знімків струнких дівчат в миленьких купальниках. Але чомусь існує стереотип, що лише "худі" дівчата можуть публікувати фото в купальниках, жінкам із зайвою вагою, краще залишитися в стороні. Ми вважаємо, що кожна жінка прекрасна і кожна має право носити такий... ( подробнее )

Спекотна красуня: ось як виглядає "Міс Пакистан-2018" (Фото)

"Міс Пакистан-2018" стала 23-річна дівчина по імені Раміна Ашфаке (Ramina Ashfaque). Причому вона не просто завоювала заповітний титул Miss Pakistan World, вона ще отримала неофіційний титул самої гарячої і найкрасивішою пакистанки. Для країни з твердо консервативними переконаннями і досить релігійним світоглядом, Раміна — це справжній виклик. Ми... ( подробнее )

Біляві красуні, які вміють швидко завойовувати чоловіків (Фото)

Мода на світле волосся то і справа виникала протягом історії спочатку Європи, а потім і інших частин світу. Так, осветляли волосся мешканки Стародавньої Греції, а також куртизанки Стародавнього Риму. Мода на жінок з волоссям золотистих кольорів відрізняє епоху Ренесансу у багатьох європейських країнах. Починаючи з 30-х років XX століття і до наших... ( подробнее )

Жінки розміру plus-size, які не соромляться свого тіла (Фото)

Ці відомі моделі руйнують всі стереотипи про жіночу красу. Наші героїні не бояться кидати виклик модної індустрії і впевнені в тому, що саме вони повинні займати лідируючі позиції в модельному бізнесі. Кожна з дівчат важить більше 100 кг і абсолютно не соромиться робити гарячі і відверті фото. Переконайтеся в цьому самі!

подробнее )

Джецун Пема Вангчук - наймолодша королева в світі (Фото)

Весь світ із захопленням стежить за британською королівською родиною, але на ній світ клином не зійшовся, хоч вона і дає багато приводів для новин. В інших країнах є і свої королеви, гідні уваги. Джецун Пема Вангчук - 28-річна королева Бутану, наймолодша в світі.

подробнее )

Чарівна Офелія Марнославні, яку можуть переплутати з лялькою (Фото)

Незважаючи на те, що компанія, що випускає ляльок Барбі, зараз щосили намагається бути більш толерантною і випускати ляльок різної зовнішності, більше схожих на звичайних людей, блакитноока блондинка з довгими ногами і осикою талією і раніше вважається еталоном краси. Принаймні, для певної групи людей справа йде саме так. І якщо деякі панянки задовольняються... ( подробнее )

Віккі Дуган: спокуслива дівчина, що стала прототипом Джесіки Реббіт (Фото)

В середині ХХ століття знімки цієї жінки розбурхували розуми чоловіків. Ні для кого не секрет, що сучасна культура одержима, пардон, попами. Такі світські тусовщиці, як Кім Кардашьян та Нікі Мінаж, створюють імідж за рахунок своєї п'ятої точки. Однак вони далеко не перші, хто акцентував увагу на місці трохи нижче спини. У 1950-х роках громадськість... ( подробнее )

Популярні знімки дівчат з нестандартною красивою зовнішністю (Фото)

Чарівна добірка знімків дівчат, чия краса виходить за рамки загальноприйнятих стандартів. Кожна людина унікальна за своєю природою, просто деякі про це не здогадуються. Деякі навіть вважають себе некрасивими із-за, скажімо, нібито великих вух чи носа або з-за всипаного ластовинням обличчя. Але краса поняття настільки суб'єктивна, що людина навіть... ( подробнее )

Ось так виглядає дівчина, яка називає себе "першої польської Барбі" (Фото)

Ця дівчина витратила купу грошей, щоб стати схожою на Барбі. 26-річна Анелла — архітектор з Польщі, яка в буквальному сенсі побудувала собі нове життя, перетворившись на живий Барбі. На неймовірне перевтілення дівчина витратила близько 40 тисяч доларів.Блондинка з ногами від зубів називає себе "першої польської Барбі". Анелла каже, що не планувала... ( подробнее )

Рудоволосі жінки з усього світу в одному фотопроекті (Фото)

Неймовірна краса рудих жінок з усього світу, на яку можна дивитися годинами. 130 рудих дівчат, зазначених дивовижною сонячної красою, з 20 країн світу, включаючи Росію, Україну, Британію та США. Ці красуні не такі, як усі, але в той же час вони прекрасні... Колись огненноволосые жінки вважалися відьмами. І сьогодні часто вважають, що руді відрізняються... ( подробнее )